Konzultace – Poradenství – Jak se vyznat sám v sobě

Trpíte lékařsky nevysvětlitelnými problémy? Medicína vás nedokáže zbavit nemoci? Nechcete brát jenom léky? Bolí vás hlava? Máte chronické střevní potíže? Jste chronicky unaveni? Máte kožní problémy? Trpíte herpesy? Nedaří se vám otěhotnět?

A chcete být na tom lépe?
PAK VÍTEJTE V MÉ PORADNĚ.
Poradna je zaměřena na konzultace zdravotních problémů, které se nedaří vyřešit obvyklými medicínskými postupy. Zaměření poradny vychází z komplexní medicínské erudice a mnohaleté zkušenosti s poradenstvím. Vycházím zásadně z principů psychosomatické medicíny, což umožňuje odhalit příčiny a souvislostí nejrůznějších zdravotních problémů.

Konzultace pracuje na hledání pomyslné 13. komnaty, která je obvykle pro klienta zamčená mnoha zámky a ke kterým sám nemůže najít klíč. A to proto, že často o její existenci nemá vůbec ponětí, ačkoliv její negativní vlivy zásadně ovlivňují jeho zdravotní stav. Je potřeba odhalit a pojmenovat potlačené emoce, ale se i naučit je sám rozeznat a správně zpracovat. Emoce, které klient prožívá, se totiž mohou zásadně podílet na jeho fyzickém, somatickém zdraví.

Pokud nedojde k odhalení, často hluboce skrytých emocionálních blokád, nemůže dojít ke zlepšení zdravotního stavu, ale naopak mohou se přidávat další a další problémy.

Konzultace zahrnuje rozbor souvislostí a odhalení příčin a okolností vzniku zdravotních problémů, s jejich podrobným rozborem a návrhem řešení. Podpůrně jsou využívány i velice kvalitní aromaterapeutické oleje či přípravky Bachovy květové terapie.

Počet konzultací není předem dán, určuje si jej klient sám podle toho, jak se mu podařilo nahlédnout a pochopit. Někdy k tomu stačí jedno, jindy jen několik málo setkání. V závěru každé konzultace dostává klient jednoznačný vhled do svých obtíží. Zjednodušeně řečeno, dostane návod, jak se vyznat sám či sama v sobě a tím se zbavit svého zdravotního problému.

Délka trvání konzultace je 90 min. a stojí 3000,- Kč.