O mně

Trpíte lékařsky nevysvětlitelnými problémy? Medicína vás nedokáže zbavit nemoci? Nechcete brát jenom léky? Bolí vás hlava? Máte chronické střevní potíže? Jste chronicky unaveni? Máte kožní problémy? Trpíte herpesy? Nedaří se vám otěhotnět?

A chcete být na tom lépe?

PAK VÍTEJTE V MÉ PORADNĚ.

MUDr. Alena Nouzová. Poradnu jsem založila v roce 2003 v Havelské 14, v Praze 1, na Starém Městě. Mám licence České lékařské komory v oboru neurologie a atestaci I. i II. stupně. Ke svým klientům přistupuji zásadně komplexně s mimořádným nacítěním. Mám za sebou více než 15 letou zkušenost s vypracováním vlastní metody práce s klienty. Vycházím z antroposofické medicíny Rudolfa Steinera, tradiční čínské medicíny a a logoterapie, psychoterapeutické metody rozpracované Viktorem Franklem. Velmi mne inspirovala nauka Carla Gustava Junga o ženské a mužské stránce naší osobnosti (anima-animus) a četné práce Rüdigera Dahlkeho.

Svoji vlastní metodu a postupy propojuji s využitím psychosomatické medicíny, jak je u nás dlouhodobě představována MUDr. Radkinem Honzákem. Jde tedy o biologicko psychosomatickou spirituální koncepci v každodenní praxi.